دانلود{دانلود پاورپوینت رابطه اخلاق و سیاست بین الملل}

دانلود /دانلود پاورپوینت رابطه اخلاق و سیاست بین الملل/ اِی کیو|دانلود|42091839|aqc34029037|پاورپوینت نقش اخلاق در سیاست,پاورپوینت اخلاق در سیاست,پاورپوینت در مورد اخلاق در ساختار دولت ملی
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان دانلود پاورپوینت رابطه اخلاق و سیاست بین الملل هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .


مشخصات فایل
تعداد صفحات29حجم1317/205 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود پاورپوینت رابطه اخلاق و سیاست بین الملل جهت رشته علوم سیاسی در 29 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش


رابطه اخلاق و سياست در عرصه سياست بين‏المللى مورد توجه صاحب نظران و نظريه‏پردازان روابط بين‏الملل بوده. رئاليست‏ها امكان به‏كارگيرى الزامات اخلاقى را در سياست بين‏الملل منتفى مى‏دانند، اما ايده آليست‏ها نسبت به تحقق آن خوش‏بين هستند. در اینجا رابطه اخلاق و سياست بين‏الملل با توجه به نحوه توزيع قدرت در سه وضعيت ساختارى امپراتورى، دولت - ملت و حكومت جهانى مورد بررسى قرار مى‏دهیم.

رئاليست‏ها میگویند بايد بحث ارزش‏هاى اخلاقى را از سياست بين الملل جدا كرد، در حالى كه ايده آليست‏ها معتقدند كه ميان دو محيط داخلى و بين المللى جدايى وجود ندارد و قواعد و هنجارهاى داخلى را مى‏توان در محيط بين المللى به كار گرفت.

فهرست مطالب:
مفهوم اخلاق چيست؟
تعريف اخلاق
اخلاق و ساختار قدرت در سياست بين الملل‏
اخلاق در ساختار امپراتورى‏
نژادگرايى و تجارت برده‏
ويژگى‏هاى اين دوره
اخلاق در ساختار دولت ملى‏
ناسيوناليسم و عقلانيت‏
اخلاق در ساختار حكومت جهانى


"