دانلود{پاورپوینت رفتارشناسی اسب}

دانلود /پاورپوینت رفتارشناسی اسب/ اِی کیو|دانلود|34045000|aqc34029037|رفتارشناسی اسب, پاورپوینت رفتارشناسی اسب, رفتارشناسی در پرورش اسب, رفتارهای غیرطبیعی در اسب, روش طبیعی زندگی اسب, اصول كلی رفتار با اسب, چگونگی رفتار با اسب, اصول رفتار با اسب, تحقیق در مورد اسب, چگونه اسب را رام کنیم
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت رفتارشناسی اسب هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود پاورپوینت با موضوع رفتارشناسی اسب،
در قالب ppt و در 48 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:
رفتارشناسی در پرورش اسب
رفتارهای غیرطبیعی در اسبروش طبیعی زندگی اسباصول كلی رفتار با اسب
وجوه تمایز- مشخصاتاجتماعی بودنپرسه‌زنیسازوكار دفاعیقانون سلسله مراتبو ...


بخشی از متن پاورپوینت:
رفتارشناسی در پرورش اسب:
به نظر می‌رسد گله‌های رمیده و یا درحال چرای اسب نقاشی شده در دشت‌های دوردست آنچنان قرابتی با اسب‌های اهلی درون اصطبل‌ها كه ایام را به خوردن و كار كردن و یا چریدن در پادوك‌ها می‌گذرانند، نداشته باشند، اعمال و رفتارشان را از اجداد وحشی خود به ارث برده و حفظ كرده‌اند.

اگر با اسب سرو كار دارید، باید بر رفتار او اشراف داشته باشید تا از واكنش‌های او در قبال محرك‌های خاص آگاه بوده و زبان گویای اندام او و اصوات هشدار دهنده‌اش را هم بدانید. عمده دلیل بر این آگاهی، ایمنی است، برای اجتناب از هرگونه خطر و یا آسیب احتمالی.
دیگر ویژگی این آگاهی حفظ سلامت جسم و روان اوست كه به موقع از بیماری و یا ناخشنودی او مطلع شده و در پی رفع آن برآیید و دیگر آنكه بتوانید با علم به رفتار اسب این حیوان را به بهترین نحو تربیت نموده و ...